35047

Hava temizleme cihazları, baca kurulumunun mümkün olmadığı, bu nedenle herhangi bir mutfak kurulumunun yapılmadığı yerlerde, yemek kokularını, dumanı, zararlı maddeleri, tozu, isi etkili bir biçimde yok ederek, küçük veya büyük mekanlarda, konvansiyonel tip davlumbaz modellerinin kurulmasını gereksiz kılar. Opsiyonel kurulum modelleri ile %99’a varan hava temizleme oaranı ile benzersizdir. İçinde bulundurduğu “Sürekli Filtre” sistemi ile filtre sarf maliyetini düşürür. “Sürekli Filtre” dolduğunda veya temizleme zamanı geldiğinde, kolaylıkla sürgülü bölmesinden çıkarılır, temizlenip durulanır ve kurulduktan sonra geri yerine takılır.
Dumansız ve kokusuz sulu baca filtresi, sulu baca filtresi fiyatları sulu baca filtre şirketleri ve Elektrostatik baca filtresi firmaları arasında kendisini kanıtlayan Feka Elektrostatik baca filtresi ve sulu baca filtreleri alanında gelişen teknolojiyi hızla yakalamaktadır.
 
Elektrostatik baca filtresi Feka tarafından geliştirilen FND serisi hava temizleme cihazları, baca kurulumunun mümkün olmadığı, bu nedenle bu ve herhangi bir mutfak kurulumunun yapılamadığı yerlerde, yemek kokularını, dumanı, zararlı maddeleri, tozu, isi etkili bir biçimde yok ederek, küçük veya büyük mekânlarda, konvansiyonel tip davlumbaz modellerinin kurulmasını gereksiz kılar. Bu nedenle elektrostatik baca filtresi kurulum modelleri ile baca filtresi %99’a varan hava temizleme oranı ile benzersizdir. İçinde bulundurduğu ” Sürekli Filtre” sistemi ile filtre sarf maliyetini düşürür. “Sürekli Filtre” dolduğunda veya temizleme zamanı geldiğinde, kolaylıkla sürgülü bölmesinden çıkarılır, temizlenip durulanır ve kuruduktan sonra geri yerine takılır.


 
 
Elektrostatik Baca Filtresi
 
Etiketler
Koku Yok Edici Filtre, Duman Yok Edici Filtre, Bacasız Izgara, Bacasız Davlumbaz, Duman Tutucu Filtre, Koku Tutucu Filtre,Dumansız Izgara, Dumansız Baca Sistemleri, Bacasız davlumbaz, Koku kontrolü, Duman kontrolü, Kokusuz pişirme, Dumansız pişirme, Elektrostatik Filtre, Yağlı hava filtresi, Hava temizleme cihazı, Partikül tutucu, Mutfak havalandırması, Yağ partikülleri, Yağlı kanal temizliği, Mutfak filtresi, Mutfak Egzost Fanı, Aktif Karbon Filtre, Pişirme ünitesi, Baca Filtresi, Feka bacasız havalandırma